Bezpečné použití esenciálních olejů

dōTERRA esenciální oleje certifikované čisté terapeutické třídy® mohou být bezpečně používány na různé zdravotní problémy. Přitom je potřeba dodržovat několik následujících bezpečnostních pravidel:

  1. Ujistěte se, že používáte 100% čisté esenciální oleje teraup etické třídy a že dodržujete všechna varování a instrukce na obale.
  2. V případě, že se po použití esenciálního oleje objeví zarudnutí anebo podráždění, natřete postižené místo rostlinným olejem jako je například frakcionovaný kokosový olej anebo olivový olej.
  3. Esenciální oleje nejsou určené pro použití v oku, ušním kanálku anebo do otevřených ran. V případě neúmyslného kontaktu s okem použijte rostlinný olej, NEPOUŽIVEJTE vodu.
  4. Neužívejte esenciální olej vnitřně, pokud to není uvedené na obale s Doplňkovými fakty a spefickými instrukcemi a varováními.
  5. Přerušte užívaní esenciálních olejů, pokud pociťujete vážné podráždění kůže, žaludku nebo dýchacích cest anebo nepohodlí.
  6. Při použití na dětech, nejdříve použijte velmi malé množství oleje, abyste otestovali pokožku nebo jinou citlivost. Nedávejte oleje dětem na ruce, protože si je mohou snadno zanést do očí a do úst.
  7. Konzultujte použití esenciálních olejů s vašim lékařem, pokud jste těhotná anebo pod lékařským dohledem anebo máte otázky ohledně bezpečnosti esenciálních olejů.

Je důležité pamatovat si, že dōTERRA esenciální oleje certifikované čisté terapeutické třídy® jsou velmi koncentrované výtažky rostlin a měly by být používané s náležitou opatrností. Konzultace s někým, kdo má zkušenosti s používáním esenciálních olejů, může pro vás znamenat mnohem lepší a účinnější první zkušenost s esenciálním olejem. S postupem času, až se esenciální oleje naučíte používat, podělte se o své znalosti s jinými lidmi bezpečným a zodpovědným způsobem a povzbuzujte je, aby tak činili také.

Email produktové podpory (pro otázky ohledně produktů)

V případě otázek nebo připomínek ohledně používáni dōTERRA produktů, prosím kontaktujete nás prostřednictvím e-mailu  info@certifikovane-esencialni-oleje.cz

Pokusíme se Vám odpovědět do 24 hodin.

Služba produktové podpory neposkytuje diagnózu nebo léčení nemocí. V případě zdravotních obtíží, u kterých věříte, že k nim esenciální oleje dōTERRA přispívají, prosím přerušte okamžitě používání produktu. Pokud symptomy přetrvávají, vyhledejte lékařskou pomoc. V případě, že Vy anebo Vaše dítě pozřelo velké množství (víc jak 5ml) esenciálního oleje neoznačené pro vnitřní použití, vyhledejte lékařskou pomoc. Prosím následujte varovaní a instrukce uvedené na obale.

Zdravotní problémy od A do Z

ETERICKÉ OLEJE A AROMATICKÉ POUŽITÍ

07.02.2017 04:18
Rozptylování eterických olejů je jedním z dosud nejjednodušších způsobů jak zažít aromatické výhody...

Jak na bolesti hlavy a migrény

06.11.2015 23:33
Bolesti hlavy mohou vzniknout z mnoha různých důvodů, ale výsledek je většinou stejný - nervy a...

Noční pomočování (enuresis)

16.05.2014 21:31
Schopnost ovládat močový měchýř obyčejně přichází pře 6-tým rokem věku. Pokud se dítě pomočuje ve...
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Praktické použití olejů

Tinnitus není nemoc

10.03.2017 15:53
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

KONTAKT
Tel: +420 737 219 310
Tel: +420 723 023 165
info@certifikovane-esencialni-oleje.cz


PŘIPRAVOVANÉ UDÁLOSTI
(upřesnění průběžně)

Přihlaste se k odběru novinek: