Produktové kategorie

dōTERRA produktové kategorie zahrnují esenciální oleje teraupetické třídy, nutriční doplňky pro dobrou pohodu a zdraví, produkty osobní péče a hygieny a produkty pro zdravý domov. 

Všechny výrobky jsou navrženy tak, aby podporovaly dōTERRA filozofii d obrého zdraví, která zahrnuje zdravou životosprávu, zvládáni stresu, snižováni toxické zátěže a informovanou prokativní účast na individuálních alternativách zdravotní peče. 

Na výrobu naších výrobků jsou použivané jen esenciální oleje dōTERRA Certified Pure Therapeut ic Grade™ .

dōTERRA Esenciální oleje

dōTERRA esenciální oleje čisté teraupetické třídy jsou nejlepší esenciální oleje na světě. Každý olej splňuje přísné standard kvality a je testova ný na čistotu a správnou kompozici, aby se zabezpečila stále stejná účinnost a maximální účinky na zdraví. V této produktové kategorii nabízíme jednak jednotlivé oleje a jednak vlastní olejové směsi spolu příslušenstvím jako je dōTERRA difuzér.

dōTERRA Wellness

Naše dōTERRA Wellness kategorie zahrnuje esenciální nutriční doplňky pro dlouhý život jako jsou antioxidanty, vitamíny, minerály, enzymy a Omega 3 esenciální kyseliny. Tato skupina také zahrnuje macronutrietalní podporu pro zrdravou kontrolu váhy a zvýšenou výkonnost. Linie produktů HealthAssist™ je také součástí této skupiny. Tato linie poskytuje cílenou podporu pro zdravou strukturu těla a funkcí.

 

Virtual Wellness Brochure
(Click Image to Launch)
   
 

dōTERRA Spa

dōTERRA Spa zahrnuje produkty péče o pokožku, osobní péči, hygieny, které jsou vytvořené tak, aby posilovaly dobré zdraví a zároveň vás hýčkaly. Jejich součástí jsou dōTERRA certifikované esenciální oleje čisté teraupetické třídy a tímto je činí efektivní alternativou k běžně dostupným výrobkům v obchodní síti.

dōTERRA Living

Naše kategorie bydlení obsahuje přírodní produkty, které jsou založeny na esenciálních olejích tím vytvářejí zdravé životní prostředí pro vaši rodinu a domov. Od kuchyně pře koupelnu až prádelnu, dōTERRA Living produkty nabízí přírodní, netoxické produkty jako alternativu k produktům založených na chemických látkách, které mohou vystavovat vaši rodinu nebezpečným přísadám.

Poznámka: Pro nákup dōTERRA výrobků pro dobrou pohodu a zdraví navštivte náš e-sh op a nebo nakupujte prostřednictvím dōTERRA velkobchodniho účtu.

 

 

Zdravotní problémy od A do Z

ETERICKÉ OLEJE A AROMATICKÉ POUŽITÍ

07.02.2017 04:18
Rozptylování eterických olejů je jedním z dosud nejjednodušších způsobů jak zažít aromatické výhody...

Jak na bolesti hlavy a migrény

06.11.2015 23:33
Bolesti hlavy mohou vzniknout z mnoha různých důvodů, ale výsledek je většinou stejný - nervy a...

Noční pomočování (enuresis)

16.05.2014 21:31
Schopnost ovládat močový měchýř obyčejně přichází pře 6-tým rokem věku. Pokud se dítě pomočuje ve...
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Praktické použití olejů

Tinnitus není nemoc

10.03.2017 15:53
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

KONTAKT
Tel: +420 737 219 310
Tel: +420 723 023 165
info@certifikovane-esencialni-oleje.cz


PŘIPRAVOVANÉ UDÁLOSTI
(upřesnění průběžně)

Přihlaste se k odběru novinek: