Vyrobte si svůj vlastní dōTERRA cestovní balíček

Když se vydáváte na výlet autem, let letadlem, anebo jen do města, nikdy nevíte kdy budete potřebovat esenciální oleje. Tento, jednoducho připravitelný, baliček vás připraví na vaši cestu. Můžete je jednoducho dát do svoji kabelky, kabele na pleny, kufru anebo auta. Připravte si svoje oblíbené esenciální oleje a další potřeby na cesty a vezmete si je kamkoliv jedete.

Krabička první pomoci:

Tento balíček nabízí pokoj v mysli každému, kdo cestuje anebo se vydal vybavit věci v městě, s tím, že má všechny produkty po ruce pro případ, že je náhle potřebujete. S tím, že všechno se vleze do malé plechové krabičky, tento cestovní balíček si můžete vzít kamkoliv jdete.

Doporučené oleje:

Malá plechovka: Malá plechovka od energetický bonbónu, k dostání na každé benzínce je nato jak stvořená.

dōTERRA Esenciální oleje (4-6 podle vlastního výběru): Dejte si je do male flaštičky (můžete si je koupit zde). Použijte nejpoužívanější esenciální oleje a které mají nejvíc účinků, a které byste mohli potřebovat na cestách (například Levandulový esenciální olej, Mátový esenciální olej, On Guard – směs na imunitu, Digestzen – směs na trávení, Citronový esenciální olej, PastTense, Breathe – směs na dýchání, Deep Blue – směs na úlevu od bolesti , atd.).

Frakcionovaný kokosový olej (FKO): Ubezpečte se, že si naplníte lahvičku s frankcionvaným kokosovým olejem, abyste mohli rozředit jakýkoliv jiný olej. Velmi ho oceníte, když si omylem dáte Mátový esenciální olej do oka.

Balzám na rty: Popraskané rty nikdy nejsou nic moc, obzvlášť, když cestujete. Nezapomeňte přidat balzám na rty, abyste ho použili na suché a popraskané rty.

Mátové kuličky: Naplňte jednu lahvičku s dōTERRA mátovými kuličkami, abyste je použili jako úlevu od trávicích problémů anebo jako osvěžovač dechu. Je neuvěřitelné, jak účinná může být jedna kulička.

On Guard Bombóny: Nikdy není dobré, pokud onemocníme na cestách. Přidejte několik On Guard ochranných krčních bonbonů, abyste posilnili svůj imunitní systém, když cítíte, že na vás leze nachlazení anebo chřipka. Je taky dobrý, když chraptíte potom, co jste byli na koncertě anebo sportovním zápase.

Náplasti: Nikdy nevíte, kdy se vám budou hodit. Je velmi dobré mít několik po ruce, když je potřebujete.

2ml vlaštičky: Jsou perfektní na esenciální oleje na cesty. Do každé můžete dát dost, aby vám to stačilo. Můžete je take dát komukoliv kdo by je chtěl zkusit jako vzorku esenciálního oleje. Můžete je koupit .

dōTERRA Cestovní klíčenka:

Toto je dōTERRA značková klíčenka, který vám umožní mít vaše oblíbené oleje vždy u sebe. Je prodávaný spolu s 8 2ml flaštičkami

Několik příkladů jak vám cestovní balíček může pomoc se cítit dobře, když cestujete:

Bolest hlavy? Dejte Mátový esenciální olej na spánky anebo zátylek.

Potřebujete si umýt ruce a nemáte přístup k vodě? Dejte si několik kapek On Guard směsi esenciálních olejů s frakcionovaným kokosovým olejem jako účinnou dezinfekci ruk.

Zvedá se vám žaludek? Dejte si několik kapek Mátového esenciálního oleje do dlaní a vdechněte ho.

Nemůžete usnou, když cestujete? Natřete si několik kapek Levandulového esenciálního oleje na chodidla nebo nakapte na polštář, abyste lépe zaspali a relaxovali.

Podrážděný žaludek? Natřete několik kapek DigestZen směsi na břicho, chodidla, nebo dejte do sklenice vody, abyste si ulevili od trávicích problémů.

Pociťujete úzkost? Dejte několik kapek Levandulového esenciálního oleje anebo směsi Balance do dlaní a pomalu inhalujte, abyste si upokojili vaše nervy.

Zdravotní problémy od A do Z

ETERICKÉ OLEJE A AROMATICKÉ POUŽITÍ

07.02.2017 04:18
Rozptylování eterických olejů je jedním z dosud nejjednodušších způsobů jak zažít aromatické výhody...

Jak na bolesti hlavy a migrény

06.11.2015 23:33
Bolesti hlavy mohou vzniknout z mnoha různých důvodů, ale výsledek je většinou stejný - nervy a...

Noční pomočování (enuresis)

16.05.2014 21:31
Schopnost ovládat močový měchýř obyčejně přichází pře 6-tým rokem věku. Pokud se dítě pomočuje ve...
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Praktické použití olejů

Tinnitus není nemoc

10.03.2017 15:53
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

KONTAKT
Tel: +420 737 219 310
Tel: +420 723 023 165
info@certifikovane-esencialni-oleje.cz


PŘIPRAVOVANÉ UDÁLOSTI
(upřesnění průběžně)

Přihlaste se k odběru novinek: