Grapefruitový esenciální olej

Grapefruit je osvěžující olej, který povzbuzuje trávení15ml_Grapefruit, imunitní systém (tím, že pročisťuje lymfatický systém), napomáhá pří řešení problémů s pokožkou a jeho možné použít na ztuhnuté svaly, odbourávaní vody a povzbuzení nervového systému. Vyrovnává a povzbuzuje mysl a může napomáhat úlevě od úzkosti.

Použití:

  • Masážně – může být použitý přímo na kůži. Toto napomáhá s omezováním celulitidy. Použijte na reflexní body anebo přímo na postihnutou oblast.
  • Vnitřně – grapefruite je ve všeobecnosti považovaný za bezpečný pro konzumaci. Užívejte v gelových kapslích anebo s medem a nápoji

Hlavní účinky grapefruitového esenciálního oleje

Některé teraupetické účinky grapefruitu: anti-bakteriální, anti-depresivní, anti-plísňový, anti-virový, desinfekční a diuretický.

Hlavní složky grapefruitu:

Jednoduché terpeny 99% (hlavně limonene 89%)

Zmes Slim & Sassy®15ml_SlimSassy_b

Metabolická zmes Slim & Sassy® od dōTERRA® je vlastnou zmesou od doTERRA zložená zo 100% čistých CPTG Certifikovaných čistých esenciálnych olejov terapeutickej triedy, ktorá je vytvorená na to, aby pomohla kontrolovať apetít medzi jedlami. V Slim & Sassy sú esenciálne oleje grapefruit, lemon (citrón) , peppermint (mäta), ginger (zázvor), a škorica. Iba pridajte 8 kvapiek do pol litra vody (bežná veľkosť fľaše s vodou) a pite medzi zdravými jedlami počas dňa, aby vám pomohol kontrolovať hlad počas dňa, upokojil žadúdok a pozdvihol náladu. na masážne, aromatické aj vnútorné použitie.
Slim & Sassy - Metabolic Blend 15ml (31370005)

Cena: €31,50

Navštivit eShop

Bežné použití Grapefruitového esenciálního oleje

Grapefruit má osvěžující a povzbuzující vůni, která má velmi sílné anti-depresivní účinky. Dost často je velmi nápomocná v prevenci zahltění pocity pesimismu a negativity.

Jeho silné anti-bakteriální účinky grapefruitového esenciálního oleje dělají velmi účinný osvěžovač dechu a jsou velmi nápomocné při léčbě zapálených dásní.

Díky svojim sílným desinfekčním účinkům, může být grapefruitový esenciální olej použitý jako čistič (jednoducho nakapejte několik kapek do vody v rozprašovači, zatřepejte a sprejujte na povrchy v domácnosti) anebo voda k umývání ovoce a zeleniny. K očištění zeleniny, prostě přidejte několik kapek do mísy anebo umyvadla s vodou a umyjte.

Greipefruitový olej může být používaný na podporu hubnutí. Inhalace greipfruitu před jídlem snižuje chuť na jídlo. Má také diuretické účinky a tak napomáha vylučovaní přebytku vody z těla, a tak vám poskýtuje rychlí start k dosažení cílů při hubnutí. A také má účinně podporuje rozpouštění tuků. Po tom co nadbytečné kilogramy zmyzí, grapefruitový olej je výborným prostředkem na upevnění uvolněné kůže. Jednoducho přidejte dostatek oleje do vašeho krému nebo mléka tak, abyste vytvořili 5%-10% směs a běžně používejte.

Grapefruit, podobně jako všechny esenciální oleje, mají celou řadu použití jako například na depresii, odvykaní od drogových závislostí, stravovacích poruch, únavy, migrénách, obezitě, stres, stimulují nervový systém, může být používaný jako čistič ledvin.

Je také velmi nápomocný při léčbě symptomů nachlazení a chřipky.

Moderní výzkum grapefruitového esenciálního oleje

Klinické studie, uveřejněné v Journal of Dermatology, zmiňují účinky grapefruitu na elastické tkaniva a tak redukují vrásky, uvolněnou pokožku po zhubnutí a také vrásky způsobené věkem

U.S. patent nazvaný constituents, zjistil, že citrusy a výtažky z nich (včetně grapefruitu), mohou být používané za účelem redukce váhy a jeji udržení, stejně tak za účelem zlepšení fyzické výkonnosti a zvyšování čisté svalové hmoty.

 

Zdravotní problémy od A do Z

ETERICKÉ OLEJE A AROMATICKÉ POUŽITÍ

07.02.2017 04:18
Rozptylování eterických olejů je jedním z dosud nejjednodušších způsobů jak zažít aromatické výhody...

Jak na bolesti hlavy a migrény

06.11.2015 23:33
Bolesti hlavy mohou vzniknout z mnoha různých důvodů, ale výsledek je většinou stejný - nervy a...

Noční pomočování (enuresis)

16.05.2014 21:31
Schopnost ovládat močový měchýř obyčejně přichází pře 6-tým rokem věku. Pokud se dítě pomočuje ve...
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Praktické použití olejů

Tinnitus není nemoc

10.03.2017 15:53
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

KONTAKT
Tel: +420 737 219 310
Tel: +420 723 023 165
info@certifikovane-esencialni-oleje.cz


PŘIPRAVOVANÉ UDÁLOSTI
(upřesnění průběžně)

Přihlaste se k odběru novinek: