Zendocrine ™

10.01.2014 15:47

Detoxikační komplex & Směs esenciálních olejů

Ve rostlinných kapslích, bez obsahu SLS ( laurylsulfát sodný )

Tělesná filtrace a systém řízení odpadu jsou dostatečně schopné poradit si s určitou dávkou toxických vlivů. V moderním světě environmentálního znečištění a škodlivých chemikálií v meziproduktech, kosmetických prostředcích, upravované vody atd. je však tělesný filtrační systém vystavováný značné zátěži.

Tak jako filtr v autě, kotli nebo kávovaru se může někdy ucpat, filtrační orgány našeho těla se také mohou "ucpat" toxiny. Zdravé orgány jsou za normálních okolností schopné samy se " čistit " či " odopchať ", ale pokud jsou příliš vystavovány toxinům, může to často skočit zhoršeným zdravotním stavem jater, střev, plic a kůže.

Podpora zdravé čisticí a filtrační schopnosti těchto orgánů se začíná omezením vlivu toxinů z prostředí, ve kterém dýcháme nebo se dotýkáme, vyloučením potravin s obsahem umělých chemikálií a potravin, které byly ošetřovány pesticidy či jinými škodlivými látkami. Časté pití čisté vody je rovněž nezbytné pro zdravé fungování čistících orgánů. Navíc zdravému čištění a schopnosti filtrace těla pomáhají i výživové doplňky obsahující potřebné živiny zaměřené na cílenou podporu určitých orgánů. *
 

Zendocrine ™ detoxikační komplex od dōTERRA
Zendocrine je speciální směs extraktů sestavených na podporu zdravé očistné a filtrační funkce jater, ledvin, tlustého střeva, plic a kůže. * Každý naturální rostlinný extrakt byl speciálně zvolen na podporu schopnosti orgánů provádět ochrannou čisticí a filtrační funkci našeho těla a podporovat orgán, aby se sám dokázal zbavit toxických a odpadních látek. V Zendocrine je použit patentovaný enzymový asimilační systém, který pomáhá vstřebávání přírodních živin. Produkt je balený v rostlinných kapslích a neobsahuje SLS .

Orgán

Přírodní extrakt :

Játra

List dřišťálu, semeno mléče zelinný , kořen lopuchu, hřebíček, kořen pampelišky, plod česneku, list jetele lučního

Ledviny

Lodyha turecké rebarbory ​​, kořen lopuchu , hřebíček , kořen pampelišky

Tlusté střevo

semeno psylia , lodyha turecké rebarbory ​​, pryskyřice kůry akácie , kořen ibišku

Plíce

Kořen divokého celeru ( Ligusticum porter), lupénky světlice

Kůže

chaluha, semeno mléče zelinný , kořen lopuchu, hřebíček, plod česneku


Zendocrine ™ detoxikační směs esenciálních olejů

Zendocrine ™ detoxikační směs esenciálních olejů je speciální směs extraktů aromatických olejů hřebíčku, grapefruitu, rozmarýnu a muškátu, které byly studované pro jejich podpůrnou funkci při čištění tělesných orgánů. Tuto směs lze používat samostatně nebo v kombinaci se Zendocrine ™ detoxikačním komplexem rostlinných extraktů .
Největší přínos

  •     Podporuje zdravé čisticí a filtrační funkce jater , ledvin tlustého střeva , plic a kůže
  •     Podporuje normální samo - detoxikační schopnosti čistících orgánů

Čím jsou tyto výrobky jedinečné ?

  •     Speciální směs 14 aktivních přírodních extraktů zaměřených na specifické čistící orgány
  •     Patentovaný enzymatický asimilace systém amylázy a celuláza a jejich přírodních minerálních spolufaktorů magnézia a manganu
  •     Přírodní receptura vyrobená bez obsahu laurylsulfátu sodného ( SLS ) , v rostlinných kapslích ·
  •     Speciální směs esenciálních olejů certifikované terapeutické třídy


Kdo by měl používat tento výrobek?

Zendocrine detoxikační komplex a Zendocrine detoxikační směs esenciálních olejů mohou užívat všichni dospělí jedinci vystaveni vlivu a hromadění toxinů v čisticích a filtračních orgánech těla .


Návod k použití

Užívejte dvě ( 2 ) kapsle Zendocrine detoxikačního komplexu denně s jídlem , jednu ráno a druhou večer . Pro dosažení optimálního účinku vyhýbejte se zvýšenému vlivu toxinů , například snížením spotřeby potravin s umělými barvivy, konzervanty a sladidly , jakož i zvýšeným příjmem čisté vody během dne . Příznivý účinek Zendocrine detoxikačního komplexu lze zvýšit užíváním Zendocrine detoxikační směsi esenciálních olejů terapeutické třídy - obsahuje hřebíček, grapefruit, geranium a rozmarýn . Užívejte večer pět ( 5 ) kapek Zendocrine detoxikační směsi s vodou , nebo v prázdné kapsli. Jednotlivé výrobky lze užívat i odděleně.

 Upozornění

Těhotné nebo kojící ženy a osoby s vážnějším onemocněním by se měli před užíváním poradit s lékařem. Výrobek neobsahuje pšeničné nebo mléčné produkty, ani příměsi získané ze zvířat.

Tento výrobek jako i ostatní výrobky může získat o kteréhokoliv z našich poradců anebo případně přímo od doTERRA a to s 25% slevou.

*Tyto tvrzení nebyli prověřeny Úřadem pro potraviny a kontrolu léčiv. Tento produkt není určný k diagnostice, léčbě anebo prevenci nemocí.

 

Zdravotní problémy od A do Z

ETERICKÉ OLEJE A AROMATICKÉ POUŽITÍ

07.02.2017 04:18
Rozptylování eterických olejů je jedním z dosud nejjednodušších způsobů jak zažít aromatické výhody...

Jak na bolesti hlavy a migrény

06.11.2015 23:33
Bolesti hlavy mohou vzniknout z mnoha různých důvodů, ale výsledek je většinou stejný - nervy a...

Noční pomočování (enuresis)

16.05.2014 21:31
Schopnost ovládat močový měchýř obyčejně přichází pře 6-tým rokem věku. Pokud se dítě pomočuje ve...
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Praktické použití olejů

Tinnitus není nemoc

10.03.2017 15:53
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

KONTAKT
Tel: +420 737 219 310
Tel: +420 723 023 165
info@certifikovane-esencialni-oleje.cz


PŘIPRAVOVANÉ UDÁLOSTI
(upřesnění průběžně)

Přihlaste se k odběru novinek: