Začněme emocionální terapii s doTERRA oleji

09.11.2015 23:28

Nejprve je potřeba uvědomit si, že nemoc v našem těle začíná jako nerovnováha v těle. A pokud tato vzniklá nerovnováha není včas napravena, přesune se do fyzického těla ve formě příznaků nemoci nebo nemoci samotné. Tyto procesy vždy nejprve nastanou na vnitřní úrovni, než se projeví na té vnější. Takže lze říci, že současné i minulé problémy, traumata, stres, strach, obavy, zlost a mnohé jiné mohou vést k vytvoření nerovnováhy. Ta, pokud není řešena, může mít zásadní dopad na zdraví a duševní pohodu člověka.

 

Většina z nás tráví hodně času prací, sledováním televize a různými dalšími aktivitami, jež nám poskytují dostatek rozptýlení. Tato zaneprázdněnost nám nedovoluje zastavit se a podívat se na naši emoční a energetickou nerovnováhu. Velké množství lidí preferuje být stále zaneprázdněno, než aby trávili čas sám se sebou, svými myšlenkami a konfrontovali svou nerovnováhu.

 

Esenciální oleje jsou nástrojem, který nám umožňuje pracovat na vnitřní úrovni a napravovat naši rovnováhu. Prvním krokem je užívat oleje k udržení našeho fyzického zdraví a pokud je fyzické tělo zdravé, je teprve možné se věnovat jemnější vnitřní a emocionální úrovni. doTERRA potvrzuje, že používáním esenciálních olejů můžete své vnitřní a emocionální problémy vyřešit 2 - 3 krát rychleji než když je nepoužíváte.

 

OnGuard - na fyzické úrovni je ochrannou směsí pro posílení imunity. A na emocionální úrovni také hraje ochrannou úlohu – chrání nás před negativními energiemi a lidmi, tak aby na nás neměli takový vliv. Mysl, tělo a duše jsou úzce propojeny a nemohou být odděleny. Takže pokud je imunitní systém oslaben jsme také více náchylní na emocionální a / nebo energické úrovni.

viac info: e.grolikova@seznam.cz

 Uzdravte své tělo a v následujícím článku probereme esenciální oleje, jež pomáhají na vnitřní a emocionální úrovni.

Zdravotní problémy od A do Z

ETERICKÉ OLEJE A AROMATICKÉ POUŽITÍ

07.02.2017 04:18
Rozptylování eterických olejů je jedním z dosud nejjednodušších způsobů jak zažít aromatické výhody...

Jak na bolesti hlavy a migrény

06.11.2015 23:33
Bolesti hlavy mohou vzniknout z mnoha různých důvodů, ale výsledek je většinou stejný - nervy a...

Noční pomočování (enuresis)

16.05.2014 21:31
Schopnost ovládat močový měchýř obyčejně přichází pře 6-tým rokem věku. Pokud se dítě pomočuje ve...
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Praktické použití olejů

Tinnitus není nemoc

10.03.2017 15:53
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

KONTAKT
Tel: +420 737 219 310
Tel: +420 723 023 165
info@certifikovane-esencialni-oleje.cz


PŘIPRAVOVANÉ UDÁLOSTI
(upřesnění průběžně)

Přihlaste se k odběru novinek: