Těhotenství - přírodní podpora organizmu

08.02.2014 03:25

První trimestr

Doplňky na vitalitu od doTERRA jsou podle mého názoru nejlepší prenatální vitamíny, jaké můžete užívat. Někdo by se mohl zeptat, jestli v nich je dostatek kyseliny listové při těhotenství . Většina lidí neví, že kyselina listová ( v doplňcích syntetická ) se potřebuje přeměnit na 5 - metyltetrahydrofolát. Tuto změnu musí tělo udělat, aby ji bylo schopno vstřebat. Je určitý limit, kolik kyseliny listové tělo dokáže metabolizovat a je to kolem 400 mcg. Když doplníte víc, než jste schopni zpracovat, budete mít v těle nestrávenou nepoužitelnou kyselinu listovou, která bude kolovat po vašem těle a bude soutěžit s dobrými živinami, které se pak budou hůř transportovat. Vitality doplňky od doTERRA mají 400 mcg kyseliny listové, dokonalé množství pro vaše tělo a vaše tělo může metabolizovat 100 procent toho množství. Přirozená kyselina listová je také v té tmavozelené listnaté zelenině, kterou máte jíst každý den.

Dalším důležitým klíčem k optimálnímu těhotenství je mít dostatek enzymů. Enzymy, které doporučuji, jsou doTERRa TerraZyme. Toto jsou enzymy, které pomáhají mnohým tělesným systémům. Úloha enzymů, která je nám poměrně známá je to, že pomáhají při trávení bílkovin, tuků a komplexních sacharidů, cukrů a vlákniny. Když je používáte spolu s jídlem, enzymy pomáhají rozložit jídlo v žaludku tak, aby mohlo co nejefektivněji použít živiny.

Často ženy během těhotenství zažívají pálení žáhy nebo špatné trávení, obzvláště ve třetím trimestru. Když ve své stravě užívají enzymy, tyto nepříjemné symptomy se značně sníží. Nicméně toto je pouze polovina příběhu enzymů. Toto je ta druhá polovina, o kterých neslyšíme tak často, když berete enzymy na prázdný žaludek, mají na tělo další příznivé účinky . Přebudovávat a podporují pojivové tkáně . Naše pojivovou tkáň poskytuje rám, který spojuje naše tělo . Celé tělo je postavené ze pojivových vláken ( šlachy, žíly , chrupavky, svaly, kosti, lymfatické tkáně ... ) Enzymy podporují a posilují tyto tkáně, kterou pomáhají při uchovávání energie a chrání naše orgány . Enzymy také pomáhají regulovat tisíce dalších funkcí včetně imunity , hormonální regulace , růstu buněk a obnovy orgánů, žláz a tkání. Enzymy jsou životně důležitou součástí naší každodenní rutiny .

Ćisěìní GX Assistance a PB Assist

 
Nedoporučuji čištění GX Assistance během těhotenství. Nicméně výrazně doporučuji  PB Assist,  na podporu imunitního systému . Toto je obzvláště důležité během třetího trimestru , když vaše tělo vytváří kolostrum . PB Assist pomáhá naplňovat toto kolostrum množstvím vynikající flóry pro žaludek vašeho dítěte . To je ta dobrá flóra , která dítěti produkuje vitamin K hned když se narodí. PB Assist je součástí mé každodenní rutiny pro zdravé těhotenství . Doporučuji užívat tři za den prvních 5 dnů v měsíci od momentu , kdy zjistíte, že jste těhotná a pak pokračovat jednou za den, dokud neminete balení . Zopakujte to i další měsíc a každý další měsíc během těhotenství a kojení .

Některé ženy mají problém s kvasinkami a rádi by si udělali jemné pročištění . Následující pročištění trávení je zcela bezpečné během těhotenství a následujte ho PB Assistance .

Čištění

  • 3 kapky Melaleuca ( čajovník )
  • 3 kapky citronu
  • 3kvapky tymiánu

Dejte do kapsle jednou denně po 10 dní a pak následujte PB Assistance jednou za měsíc během těhotenství na vybudování imunity , která se přenese na dítě . Toto je jemná verze čištění. Pokud cítíte, že na vás něco leze , nebo máte problém s kvasinkami, toto je směs, která vám s tímto bezpečně pomůže.

Tipy na 1. trimestr

Směs proti Ranní nevolnosti :

Smíchejte 10 kapek mátového esenciálního oleje a 30 kapek levandulového esenciálního oleje. Kápněte si několik kapek této směsi do dlaní a zhluboka inhalujte .

Zázvor (Ginger) je volba č. 1 na pomoc proti nevolnosti (blokuje receptory nevolnosti)

Mátový éterický olej je možnost č. 2 jednoduše ho rozptylte do vzduchu pomoci difuzeru nebo zvlhčovače vzduch nebo si dejte kapku do rukou a inhalujte

Digest Zen je č. 3. Inhalujte, nebo si dejte několik kapek do kapsle a zapijte vodou.

Zamíchejte směs Citrus Bliss do vody a inhalujte, nebo si kápněte na ruce a inhalujte

sprej :

Dejte 20 kapek máty , 15 kapek citrónu a 5 kapek pomeranče do 2dcl destilované vody. Protřepejte a Sprejujte .

Zdravotní problémy od A do Z

ETERICKÉ OLEJE A AROMATICKÉ POUŽITÍ

07.02.2017 04:18
Rozptylování eterických olejů je jedním z dosud nejjednodušších způsobů jak zažít aromatické výhody...

Jak na bolesti hlavy a migrény

06.11.2015 23:33
Bolesti hlavy mohou vzniknout z mnoha různých důvodů, ale výsledek je většinou stejný - nervy a...

Noční pomočování (enuresis)

16.05.2014 21:31
Schopnost ovládat močový měchýř obyčejně přichází pře 6-tým rokem věku. Pokud se dítě pomočuje ve...
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Praktické použití olejů

Tinnitus není nemoc

10.03.2017 15:53
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

KONTAKT
Tel: +420 737 219 310
Tel: +420 723 023 165
info@certifikovane-esencialni-oleje.cz


PŘIPRAVOVANÉ UDÁLOSTI
(upřesnění průběžně)

Přihlaste se k odběru novinek: