Slim & Sassy nabízí více než hubnutí a krásu

14.02.2014 22:51

Slim & Sassy Metabolická směs

Proč je Slim & Sassy nejprodávanějším esenciálním olejem od Doterra ? Je množství důvodů proč se tak mnoho lidí těší z úžasných výhod metabolické směsi Slim & Sassy od doTerra. Nejprve začněme tím, že si o tomto oleji cosi řekneme .

Metabolická směs Slim & Sassy je speciální směs, která stejně jako ostatní esenciální oleje doTerra nabízí kvalitu a vlastnosti 100 % čistých CPTG Certifikovaných čistých esenciálních olejů terapeutické třídy. Je navržena tak, aby pomohla zvládat apetit a touhu po jídle mezi hlavními jídly během dne . Tato směs obsahuje oleje z citronu, grapefruitu, zázvoru, máty a skořice, žo z ní dělá silnou kombinaci. Pro dosažení nejlepších výsledků přidejte osm kapek do sklenice vody a pijte mezi jídly během dne , což vám pomůže zvládat hlad a překonat chutě na jídlo. Tento olej také pomáhá pozvednout náladu a uvolnit váš žaludek . Výborně chutná a dá vodě lahodnou příchuť. Je skvělá na podporu hydratace při cvičení. Tento olej má 0 kalorií, neobsahuje žádná barviva ani sladidla.

Jak to funguje

Zdravé tělo nabízí celoživotní vitalitu a energii a pomáhá předcházet degenerativním onemocněním. Je důležité řídit hmotnost a zdravé tělo , co se dá udělat sledováním příjmu jídla , jako jednoho z největších faktorů . Nejlepší je jíst méně jídla a také nahradit průmyslově vyráběné a procesované jídlo zdravými přírodními jídly.

přijímejte méně

Dokážete si představit, že se díváte na krémeš a nepociťujete žádnou potřebu ho zkonzumovat jednoduše proto, že nepociťujete, že by vás přitahoval. To jídlo stale chutná skvěle, ale vaši touhu po něm není vůbec těžké překonat. Jídlo může být emocionální stejně jako fyzické. Když je člověk hladový , dostává silné signály z mozku a různých částí těla, které nám dávají najevo, že potřebujeme živiny. Obecně když odpovíme jedením, naše tělo pocítí odměnu.

V rozvinutých zemích lidé často konzumují mnohem více kalorií, než potřebují pro zdravý život. Snížení příjmu zkonzumovaných kalorií při dietě pociťujeme potíže, zejména když jsou naše těla nastaveny na naše národní kalorické stravování. Vše co je třeba je jíst zdravá jídla v menších množstvích, používat Slim & Sassy a pravidelně cvičit, abyste dosáhli svou ideální tělesnou hmotnost .


primární výhody

  •     Slim & Sassy redukuje přehnanou touhu po jídle a může vám pomoci snížit příjem kalorií
  •     Nabízí pomoc při řízena apetitu a hladu mezi jídly
  •     Pomáhá zklidnit žaludek a gastrointestinální nepohodli někdy spojovány s Diety *
  •     Pozvedá a povzbuzuje dobrou náladu, která se spojuje s úspěšným úsilím o ztrátu hmotnosti *
  •     Podporuje zdravou hydrataci během Diety , cvičení a během dne *

Kdo by měl používat Slim & Sassy ?

Slim & Sassy Metabolická směs je vyrobena pro ty, kteří pracují na snižování hmotnosti. Je úžasnou podporou při pravidelném cvičení a pojídání menšího množství jídla.

Zdravotní problémy od A do Z

ETERICKÉ OLEJE A AROMATICKÉ POUŽITÍ

07.02.2017 04:18
Rozptylování eterických olejů je jedním z dosud nejjednodušších způsobů jak zažít aromatické výhody...

Jak na bolesti hlavy a migrény

06.11.2015 23:33
Bolesti hlavy mohou vzniknout z mnoha různých důvodů, ale výsledek je většinou stejný - nervy a...

Noční pomočování (enuresis)

16.05.2014 21:31
Schopnost ovládat močový měchýř obyčejně přichází pře 6-tým rokem věku. Pokud se dítě pomočuje ve...
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Praktické použití olejů

Tinnitus není nemoc

10.03.2017 15:53
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

KONTAKT
Tel: +420 737 219 310
Tel: +420 723 023 165
info@certifikovane-esencialni-oleje.cz


PŘIPRAVOVANÉ UDÁLOSTI
(upřesnění průběžně)

Přihlaste se k odběru novinek: