Neplodnost

08.02.2014 03:11
Neplodnost má rostoucí trend a věřím tomu, že to má mnoho společného s nezdravým stravováním a životním stylem. Nedostatek zinku se spojuje s neplodností u žen i mužů. Strava obsahující ryby, tmavozelenou listnatů zeleninu a ořechy vám pomůže tento nedostatek vyplnit.

Dalším faktorem při neplodnosti jsou kvasinky. Kvasinky jsou houby, které parazitují na hostiteli, v tomto případě na vašem těle. Narušují váš endokrinní systém, a štítná žláza a vaječníky, jsou na nich velmi citlivé. Kvasinky jsou lstivé: napodobují mnoho věcí tak, aby se ukryli ve vašem těle. Kvasinky například napodobují estrogen, takže, když máte v těle kvasinky, vaše tělo si myslí, že máte vysoké hladiny estrogenu. Aby to vykompenzovalo, tělo sníží produkci estrogenu. A když si vaše tělo myslí, že máte vysoké hladiny estrogenu, sníží hladiny progesteronu, a zanechá vás s nevyrovnanými hladinami progesteronu i estrogenu .

Toto je postup, který doporučuji všem, co zápasí s neplodností . Toto byste měli dělat, dokud nezůstanete těhotná. Pak můžete přestat s GX Assistem resp. pak určitě přestaňte s GX Assistem, protože GX Assist vytahuje a uvolňuje toxiny, které během vývoje plodu je dobré nechat na pokoji a pokračovat se vším ostatním během těhotenství.

 
GX Assist (čistič od kvasinek): Prvních 10 dní v měsíci užívejte 1-2 kapsle třikrát denně .

 
PB Assist (pro- biotikum) : Užívejte od 11 -tého dne do 15 -tého, po jednu tabletku 3x denně a potom jednu denně až do konce měsíce, abyste dokončili zbývající tabletky.

 
Fytoestrogeny : Užívejte 1 až 2 tablety každý den, abyste eliminovali špatné estrogeny ve svém těle a vyrovnali dobré estrogeny .


 Grapefruitový esenciální olej : Užijte 16 kapek pod jazyk ( nebo v kapsli ) každé ráno, abyste vyrovnali hladinu progesteronu . ( Když jsou naše těla ve stresu, kortizol zastaví naši produkci progesteronu . Grapefruitový olej zabraňuje kortizolu v blokaci produkce progesteronu . )

Solace : Aplikujte na spodek nohou, spodek břicha a zápěstí každý den, abyste pomohli dostat hormony do rovnováhy a měli kontrolu nad změnami nálad .
Life long vitality : Užívejte každý den podle návodu na obalu .

 
Vyhněte se konzumaci rafinovaného cukru a obilovin, jako jsou bílá mouka a bílá rýže. Doporučuji odstranit ze své stravy všechen bílý cukr a bílou mouku od třetího trimestru výše. Nejlepší je nejíst to hned od začátku, ale přinejmenším se jim vyhněte ve třetím trimestru .

Ok, jsme těhotná a co teď : Čtěte Přírodní podpora organismu pro těhotenství

 

Zdravotní problémy od A do Z

ETERICKÉ OLEJE A AROMATICKÉ POUŽITÍ

07.02.2017 04:18
Rozptylování eterických olejů je jedním z dosud nejjednodušších způsobů jak zažít aromatické výhody...

Jak na bolesti hlavy a migrény

06.11.2015 23:33
Bolesti hlavy mohou vzniknout z mnoha různých důvodů, ale výsledek je většinou stejný - nervy a...

Noční pomočování (enuresis)

16.05.2014 21:31
Schopnost ovládat močový měchýř obyčejně přichází pře 6-tým rokem věku. Pokud se dítě pomočuje ve...
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Praktické použití olejů

Tinnitus není nemoc

10.03.2017 15:53
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

KONTAKT
Tel: +420 737 219 310
Tel: +420 723 023 165
info@certifikovane-esencialni-oleje.cz


PŘIPRAVOVANÉ UDÁLOSTI
(upřesnění průběžně)

Přihlaste se k odběru novinek: