Esenciální oleje pro muže

28.06.2016 08:34

I muži mají svoje zdravotní výzvy. V porovnání se ženami muži pracují riskantněji, někteří si vybírají i zdravotně nebezpečnou práci. Všeobecně také více kouří a pijí a odkládají řešení zdravotních záležitostí. Některé z nejběžnějších zdravotních  záležitostí, se kterými se potýkají více muži, jsou onemocnění srdce, vysoký krevní tlak, onemocnění jater, rakovina kůže a cukrovka (která může přispět k impotenci a nízké hladině testosterónu, což může vést k úzkostem a depresím). Bez ohledu na příčinu je mnoho mužů, kteří trpí depresí, aniž ji řeší. Pro mnoho mužů je běžné skrývat negativní emoce a přitom fungovat v každodenním životě.

Postup při prostatě 

Naneste 2-3 kapky uzemňující směsi (Balance) na chodidla ráno a večer před spaním. Užívejte vnitřně po 1 kapsli Buňkového komplexu (Novoprime) 3x denně s jídlem. Naneste 2-3 kapky buňkové směsi DDR prime na paty (je totožný s Novoprime, jen Novoprime je v kapsli a DDR je tekutý), podbřišek a vnitřní stranu stehen. Přidejte 1 kapku Juniper berry na podbřišek. V případě citlivé pokožky zřeďte s kokosovým olejem. Aplikujte ráno a večer. Užijte 1-2 kapky kadidlového esenciálního oleje pod jazyk ráno a večer. 

Oleje na podporu růstu vlasů (proti plešatosti)

Užívejte kapsle z Balíčku Celoživotní vitality (Vitamíny a minerály, Omega3 mastné kyseliny a Buňkovou výživu). Vtírejte si do pokožky hlavy Root to Tip sérum (sérum od kořínků po konečky vlasů ). Užívejte 1 kapku kadidlového esenciálního oleje pod jazyk ráno a večer. Detoxikujte si organizmus buď citrónovým olejem 1 kapku do 2 dcl vody 3x denně nebo využijte směs Zendocrine – 1 kapsli ráno a večer.

Oleje proti netrpělivosti ( a oleje podporující příjemné chování k ženám)

Směs Balance vdechovat - kapku do dlaní, třít a pak inhalovat. Pokaždé když cítíte náznaky netrpělivosti, použijte Cardamon – Olej objektivnosti. Vdechujte, pokud vás všichni dokola frustrují Směs Peace – uklidní vás i v dlouhodobých stresových situacích.

Oleje na zvýšení hladiny testosterónu: 

Kassia, šalvěj, zázvor, myrha, santalové dřevo, směs Whisper  – tyto oleje nanášejte na chodidla a podbřišek. Pozor, kassiu řeďte kokosovým olejem minimálně v poměru 8:1. Užívejte výživový doplňek Mitto Max na zvýšení buňkové energie a hladiny testosterónu.

Zdravotní problémy od A do Z

ETERICKÉ OLEJE A AROMATICKÉ POUŽITÍ

07.02.2017 04:18
Rozptylování eterických olejů je jedním z dosud nejjednodušších způsobů jak zažít aromatické výhody...

Jak na bolesti hlavy a migrény

06.11.2015 23:33
Bolesti hlavy mohou vzniknout z mnoha různých důvodů, ale výsledek je většinou stejný - nervy a...

Noční pomočování (enuresis)

16.05.2014 21:31
Schopnost ovládat močový měchýř obyčejně přichází pře 6-tým rokem věku. Pokud se dítě pomočuje ve...
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Praktické použití olejů

Tinnitus není nemoc

10.03.2017 15:53
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

KONTAKT
Tel: +420 737 219 310
Tel: +420 723 023 165
info@certifikovane-esencialni-oleje.cz


PŘIPRAVOVANÉ UDÁLOSTI
(upřesnění průběžně)

Přihlaste se k odběru novinek: