Digest Zen - břicha a trávení sen

15.03.2014 22:17

DigestZen je jednou se směsí doTerra , která se považuje za velmi účinnou metabolickou směs ( jako Slim and Sassy a Zendocrine ) . Je to obrovská úleva aktivní v lahvičce .
Zkušenosti dr. Hilla s pacienty a jeho výzkum prokázaly, že většina gastrointestinálních ( trávicích ) poruch je následkem zánětu způsobeného bakteriemi, viry , parazity a jinými mikroby a nedostatkem správné výživy a stresu.
Vlastnosti : Antibakteriální, protizánětlivý, anti - mikrobní, proti nevolnosti , anti - parazitický , protikřečový , Zklidňuje symptom po opici (alkohol , cukr, uhlohydráty nebo bílkoviny z masa ) Zklidňuje a zmenšuje kyselinový reflux , stimuluje obnovu poškozených tkání v trávicím systému , některým lidem tato směs redukovala polypy v trávicím systému .
 
Zázvor : protikřečový a proti nevolnosti , rozpouští staré hleny , ohřívá a uklidňuje, může inspirovat k odvaze , je skvělou podporou trávení ; ohřívá tkáně a orgány , pozvedá a motivuje ducha . Vynikající na zotavování se z revmatické horečky .
Máta : Uvolňuje hladké svalstvo střev a podporuje peristaltiku . Zklidňuje a chladí celé tělo . Zabíjí bakterie , parazity, kvasinky, houby a plísně . Známá pomoc na odstranění obtíží z otravy jídlem , zvracení , průjmy, zácpy , plynatosti , zapáchajícího dechu , koliky, nevolnosti a kinetózy . Podporuje zpracování žluči . A redukuje teplo z horečky , takže tělo může pracovat na obnově zdraví s menším nepohodlím .
Tarragon : Antiseptický a bojuje proti střevním parazitům a infekcím močového ústrojí ; protiinfekční , předchází fermentaci ve střevním traktu , Pomáhá vstřebávání vitamínů B Complex ve střevním traktu . anti- micorbiálny , redukuje svalové křeče, je skvělým pomocníkem při úlevě on infekcí močového ústrojí.
Koriandr : Zklidňuje pancreas a žlučník , kromě toho pomáhá při zpracovávání živin ; protizánětlivý, protikřečový , a zlepšuje okysličování . Zvyšuje činnost základních trávicích enzymů tak , aby se živony mohli vstřebat a vytvářet nové zdravé buňky .
Fenykl : Pomáhá zlepšovat trávení tím, že podporuje játra . Může také vyrovnávat hladiny hormonů ;
Kmín : Potlačuje kyselinový reflux , protizánětlivá , antidepresivum , anti - parazitická , dobra na úlevu od plynatosti a bolesti z koliky .
Anýz : Zklidňuje a posiluje trávicí systém , vyrovnává hladiny kyselin a podporuje vytváření prostředí pro zdravé trávení .
Způsob použití:
Užijte DigestZen po jídle nebo nalačno .
DigestZen není velmi užitečný na difúzovani. Vnitřní užití, nebo aplikace přímo na tělo jsou nejlepší způsoby jak použít DigestZen .
Nota směs ( 1 kapka do 120 ml vody funguje skvěle )
Bolest dolního zad : Kápněte na břicho , postavte se a projděte . Pokud bolest zad přestane , je možné, že měli dlouhodobou zácpu . Pijí vodu? Nebo kávu ? Káva je protikladem vody. Nízky příjem vody způsobuje zácpu. Začněte s GX Assistance, pijte vodu, používejte Digest Zen .
Ucpání dutin : DigestZen na koniev nosu pokud Breathe Máta nezabraly .
Špatné trávení : DigestZen na zápěstí .
DigestZen aplikovat na břicho a na zápěstí při nevolnosti, velmi špatném trávení, zvracení, průjmu, křečích, otravě jídlem, kyselinových refluxu, pálení žáhy, plynatosti, nadýmání,  kolice  ( u malých miminek na chodidla ) ,
DigestZen užívaný před každým jídlem zlepšuje trávení a potlačuje množení kvasinek v žaludku , odstraňuje cirkulaci plísní, zklidňuje protonovou reakci na jídlo, a pomáhá při eliminaci parazitů , redukuje kyseliny a zánět tkání, které s ní přicházejí do styku, aby pomohli systémem, aby se navrátili k přirozenému stavu vynikajúveho zdraví.
DigestZen aplikován na čelo pomůže proti rýmě a ucpání z infekce dutin, při aplikaci podél nosu a na tváře může uvolnit ještě více zahliehenia .
DigestZen aplikován na spodky chodidel a dlaně může pomoci lidem zbavit se volně prodejných léků proti kyselině . Stimuluje dobré trávení a pomáhá při vstřebávání živin z jídla . DigestZen ap likovaný na břicho může pomoci proti sezónním alergiím .
Zotavování se z chřipky : 1 kapka DigestZenu v teplé vodě vytvoří skvělý uklidňující čaj, když se zotavujete pochrípke, nebo po přílišném cestování , pomáhá tělu dostat se zpět do rovnováhy.
DigestZen 3 kapky , Meduňka 2 kapky, Levandule 2 kapky, Oregano 2 kapky v kapsli 2 krát denně se doporučuje když se vracíte z čerstvě zaplavené oblasti ( hurikán nebo povodeň, kde se po povodni mohla vytvořit plíseň ) ... na eliminaci plísní které byste mohli vdechnout , nebo sníst ze vzduchu .
Vřed : dr. Hill doporučuje DigestZen, Oregano a Citrónovou trávu v kapsli 3-4 krát denně na vyléčení vředu a vybalancování H - Pylori , které ho mohly způsobit .
Kolika : DigestZen 3 kapky, Levandule 2 kapky , Čajovník 2 kapky
Bolesti hlavy : Na bolesti hlavy spojené s chřipkou, rýmou . Kašlem nebo infekcí dutin aplikujte DigestZen na chodidla, obzvláště na velký palec a na kosti za uchem (při velmi citlivé pokožce můžete rozředit s kokosovým olejem ) na body bolesti hlavy na dlaních a zápěstích .
Kvasinky : Někdy při aplikaci DigestZenu na břicho prvních několik krát se u lidí, kteří začínají používat esenciální oleje mohou na břiše vyhodit malé vyrážky, což jsou pouze kvasinky, které již byly přítomny v systému a tyto úžasné čisté oleje je uvolnili přes kůži. Přestaňte používat na oblast břicha a pouze ho užívejte vnitřně, nebo aplikujte na chodidla .
Bolesti při menstruaci a zácpa : DigestZen 3 kapky, Whisper 3 kapky, Majoránka 3 kapky - natřete na oblast břicha , kde mate křeče dle potřeby - před spaním když chcete aby se vám ulevilo můžete použít DigestZen jako čípky ( do capsule s panenským kokosovým olejem ) 20 kapek DigestZen 1 lžíce kokosového oleje na zklidnění zvracení a střevních problémů .
DigestZen lze použít při otocích , při odstraňování parazitů ze střeva a kvasinek z trávicího systému .
Revmatická horečka : DigestZen aplikujte na hrudník po rozředění 4-5 krát denně. Počala zotavování vynechejte mléčné výrobky a bílý cukr .
Ranní nevolnost : Řeďte s kokosovým olejem a masírujte na vnější ucho jemně a pijte hodně vody .
 Vyrážky  : Sůl do koupele nebo ovesné vločky s Digest zenem do vany a nechat vysušit .
Bez žlučníku : Přestaňte používat Prilosec a použijte 2 kapky DigestZen ve vodě a vypijte. KDYŽ vysadíte léky trvá to 3 dně před tím, než budete mít nepříjemný kysyelinový reflux.Je to efekt praku. Aplikujte DigestZen na chodidla a dlaně zároveň když vysazují léky . Pomáhá při přechodu .
Cysta ( váček s tekutinou ) na slinivce : Slinivka se pomalu ničí a pomalu znovu buduje. 6 měsíců na EAT & Be Lean. 2 kapky DigestZenu ve vodě před kažýdým jídlem . Vynechejte pomerančový džus. Má příliš mnoho kyseliny . Pamôtajte že divoký pomeranč je z kůry , ne z dužiny .Digest Zen - břicha a trávení sen

Zdravotní problémy od A do Z

ETERICKÉ OLEJE A AROMATICKÉ POUŽITÍ

07.02.2017 04:18
Rozptylování eterických olejů je jedním z dosud nejjednodušších způsobů jak zažít aromatické výhody...

Jak na bolesti hlavy a migrény

06.11.2015 23:33
Bolesti hlavy mohou vzniknout z mnoha různých důvodů, ale výsledek je většinou stejný - nervy a...

Noční pomočování (enuresis)

16.05.2014 21:31
Schopnost ovládat močový měchýř obyčejně přichází pře 6-tým rokem věku. Pokud se dítě pomočuje ve...
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Praktické použití olejů

Tinnitus není nemoc

10.03.2017 15:53
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

KONTAKT
Tel: +420 737 219 310
Tel: +420 723 023 165
info@certifikovane-esencialni-oleje.cz


PŘIPRAVOVANÉ UDÁLOSTI
(upřesnění průběžně)

Přihlaste se k odběru novinek: