Baliček pro sportovce

10.01.2017 06:35

Balíček pro sportovce je dokonalým pomocníkem při zdravém životním stylu, neboť dokáže podpořit zdravé sportování a současně snižuje opotřebení těla, které je častým vedlejší produktem cvičení.

Popis

Ať už cvičíme v soutěžních podmínkách nebo v místní tělocvičně, aktivita je základem našeho zdraví. Každý, kdo už někdy rozedřel sportovní boty vám řekne, že atletická aktivita se může podepsat na vašem těle a že to může trochu bolet. doTERRA balíček pro atlety je navržen specificky pro sportovce a dokonale podporuje zdravý životní styl od závodního sportování až po sportování ze záměrem posílení zdraví. Tento balíček obsahuje klíčové produkty pro ty, kteří sportují: 5ml lahvičky doTERRA Breathe, doTERRA On Guard, Lavender, Melaleuca a Peppermint a 120ml krém Deep Blue Rub, vše uloženo v kompaktní uzavíratelné taštičce. S balíčkem pro pro sportovce bude pro vás cvičení radostí.

doTERRA má partnerství se sportovními středisky, kde elitní sportovci znají účinky esenciálních olejů. A tento balíček je nyní k dispozici pro všechny nadšence sportu. Je zabalen v praktické taštičce a připravený na používání kdekoli vás sportovní aktivity zavedou. 

Hlavní účinky

    doTERRA Breathe® Respirační směs (5mL): doTERRA Breathe se používá k minimalizaci sezónních vlivů. Pomáhá snadnějším dýchání a uvolňuje nos i plíce

    doTERRA On Guard Ochranná směs (5mL): esenciální olej doTERRA On Guard pomáhá sportovcům chránit se proti vlivům prostředí, aby neonemocněli a mohli cvičit.
    
Levandule (5mL) má široké využití kvůli svým uklidňujícím a relaxačním vlastnostem. Levanduli můžete nechat působit v noci, po sportovní aktivitě, nebo aplikovat na zklidnění pokožky. Také pár kapek namíchaných v soli do koupele, může udělat z koupele výjimečný relaxační zážitek.
    
Melaleuca (5mL) - čajovníkový esenciální olej je jeden z nejoblíbenějších olejů a je to zároveň jeden z olejů s nejširším použitím. Kvůli svým protiplísňovým, antibakteriálním a obnovujícím účinkem na kůži může atletům pomoci při celé škále kožních i celkových problémů.
    
Peppermint (5mL) - mátový esenciální olej podporuje příliv energie, když se cítíte na dně s výdrží nebo energií. Máta také okysličuje a působí protizánětlivě.
    
Deep Blue® Rub (120 mL) krém je pro atleta dokonalou pomůckou. Působí proti bolesti. Nanášejte na místo, které bolí, případně pokud jste měli těžší den, naneste si ho na kříže.
    
Kompaktní uzavíratelná taštička

Zdravotní problémy od A do Z

ETERICKÉ OLEJE A AROMATICKÉ POUŽITÍ

07.02.2017 04:18
Rozptylování eterických olejů je jedním z dosud nejjednodušších způsobů jak zažít aromatické výhody...

Jak na bolesti hlavy a migrény

06.11.2015 23:33
Bolesti hlavy mohou vzniknout z mnoha různých důvodů, ale výsledek je většinou stejný - nervy a...

Noční pomočování (enuresis)

16.05.2014 21:31
Schopnost ovládat močový měchýř obyčejně přichází pře 6-tým rokem věku. Pokud se dítě pomočuje ve...
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Praktické použití olejů

Tinnitus není nemoc

10.03.2017 15:53
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

KONTAKT
Tel: +420 737 219 310
Tel: +420 723 023 165
info@certifikovane-esencialni-oleje.cz


PŘIPRAVOVANÉ UDÁLOSTI
(upřesnění průběžně)

Přihlaste se k odběru novinek: