a2z žvýkací tablety

03.01.2014 11:41

a2z Chewable
Jahodový potravinový doplněk

Popis

dōTERRA’s A2Z Chewable  je komplex vitaminů, která byla speciálně vyvinutá pro děti a pro dospělých, kteří mají problém s polykáním kapsli. Kombinuje směs vitaminů B se směsí vitaminů A, C, E a výtažky rostlin. A2Z Chwable podporuje zdravý vývoj buněk a při pravidelném užívaní i dlhověkost.* A2Z Chewable je zformulovaná tak, aby byla používaná spolu s dōTERRA IQ Mega™ Omega-3 rybích olejů, které jsou bez zápachu a které jako komplexní potravinový doplněk podporuje zdravou imunitu i antioxidační ochranu.

Koncept

Buněčný stres, včetně oxidačního stresu DNA a ostatních klíčových buněčných struktur, může zapříčinit častý výskyt degerativních stavů spojených se špatnou funkcí buněk. Buněčný stres pochází obzvláště z volných radikálů. Volně radikály jsou nestabilní molekuly s jedním neo více volných elektronů, které se vážou na jiné zdravé molekuly. Toto může často nezvratně poškodit zdravé molekuly. Buňky jsou vybavené mechanizmem, který je chrání pře volnými radikály a to tak, že používají molekuly bohaté na elektrony. Tyto molekuly se nazívají antioxidanty jako např. vitaminy A, C a E a ostatní antioxidanty (jako je směs alpha CRS+). Tyto molekuly neutralizují volné radikály. Kromě antioxidační ochrany buněk, polyphenoly v dōTERRA A2Z žvýkacích tabletách podporují endogenní (vnitřní) produkci a obnovu antioxidantů, které vytváří samotné tělo. A2Z žvýkací tablety podporují zdravou buněčné bujení a životnost tím, že poskytuje ochranu DNA buněk.

Kromě antioxidantů, a2z žvýkací tablety obsahují směs vitaminů B, která poskytuje buňkám energii. Toto je důležitým faktorem buněčné energie. Existuje stále více důkazů, že i když jíme stále více získáváme stále mění důležitých výživných látek potřebných pro optimální zdraví. A2Z žvýkací tablety poskytují vyvážený doplněk vysoké kvality, který je formulovaný tak, aby poskytl nezbytné micro živiny, které mohou chybě ve vaší stravě nebo stravě vašich dětí a které jsou ověřené, že podporují optimální zdraví a vitalitu.

Hlavní výhody

 • Bezpečné pro děti starších 4 let dospělých, kteří dávají přednost žvýkacím tabletám

 • Vynikající jahodová příchuť bez přeslazených fruktózových sirupů, umělých sladidel nebo příchutí

 • Potravinový komples, který napomáhá celkovému zdraví a dobré pohodě

 • Zformulované s dōTERRA vlastní Alpha CRS+ směsí podporující buněčnou dlohověkost

 

Čím je tento produkt unikátní?

  • Vyvážená směs esenciálních vitaminů včetně antioxidantních vitaminů A, C, a E, and a komplexu B vitaminů podporující energii buněk
  • Obsahuje směs minerálů včetně vápnik, horčíku, zinku, mědi a manganu
  • Obzvláště formulované pro použití s IQ Mega potravinovým doplňkem, který byl formulovaný jako základ celoživotní vitality a dobré pohody*
  • S formulované s dōTERRA’s proprietary Alpha CRS+® směsí

Kdo by měl používat tento výrobek?

dōTERRA’s A2Z žvýkací tablety jsou ideální pro děti jako i dospělých, kteří mají raději žvýkací table před kapsulemi. Žvýkací tablety chutnají výborně a jsou dobré pro všechny, které chtějí zvýšit příjem nezbytných výživných látek a antioxidantů, které podporují zdravý vývoj buněk a jejich životnost*

Dávkování:

Děti starších 4 let: 2 tablety denně spolu s jídlem.

Upozornění

Těhotné a kojící ženy a lidé se známými zdravotními problémami by ěli konzultovat použití tohoto výrobku se svým ošetřujícím lékařem. Nepouživejte pokud je porušená bezpečnostní folie. Neobsahuje mléko nebo lepek. Užívaní dětmi mladších 4 let konzultuje s ošetřujícím lékařem.

Varování

Předávkování produkty obsahující železo může u dětí mladších 6 let k smrtelné otravě. Skladujete mimo dosah dětí. V případě náhodného předávkování, vyhledejete okamžitě lékařskou pomoc.

*Tyto tvrzení nebyli prověřeny Úřadem pro potraviny a kontrolu léčiv. Tento produkt není určný k diagnostice, léčbě anebo prevenci nemocí.

Zdravotní problémy od A do Z

ETERICKÉ OLEJE A AROMATICKÉ POUŽITÍ

07.02.2017 04:18
Rozptylování eterických olejů je jedním z dosud nejjednodušších způsobů jak zažít aromatické výhody...

Jak na bolesti hlavy a migrény

06.11.2015 23:33
Bolesti hlavy mohou vzniknout z mnoha různých důvodů, ale výsledek je většinou stejný - nervy a...

Noční pomočování (enuresis)

16.05.2014 21:31
Schopnost ovládat močový měchýř obyčejně přichází pře 6-tým rokem věku. Pokud se dítě pomočuje ve...
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Praktické použití olejů

Tinnitus není nemoc

10.03.2017 15:53
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

KONTAKT
Tel: +420 737 219 310
Tel: +420 723 023 165
info@certifikovane-esencialni-oleje.cz


PŘIPRAVOVANÉ UDÁLOSTI
(upřesnění průběžně)

Přihlaste se k odběru novinek: