Nezávislý produktový poradca

dōTERRA's Certified Pure Therapeutic Grade™ esenciální oleje a produkty pro dobrou pohodu a zdraví s esenciálními oleji jsou výhradně prodávány prostřednictvím nezávislých produktových konzultantů, kteří pracují z domu, představují, učí a prodávají dōTERRA produkty, za což dostávají odměnu. dōTERRA pracovní příležitost z domu představuje práci na částečný úvazek pro mnoho nezávislých produktových poradců, kteří se dělí o svoje osobní přesvědčení o produktech se svými přáteli a známými prostřednictvím domácích presentací a odkazů na personalizované nákupní webové stránky. Jiní si užívají podstatně větších odměn s prací na plný úvazek, když budují celosvětovou zákaznickou organizaci a podporují a koučují další nezávislé poradce, za které obdrží dodatečné odměny.

Proč se stát dōTERRA poradcem?

Jako dōTERRA nezávislý poradce, získáte následující výhody:

  • nakupovat produkty za velkoobchodní ceny se slevou 25% prodejní ceny
  • příležitost získat odměny za nákup produktů v rámci Programu věrnostních odměn
  • vlastnictví vlastní personalizované prodejní nákupní web stránky zadarmo, na kterou budete moct odkazovat osobní zákazníky a obdržet maloobchodní bonusy.
  • Příležitost zaregistrovat nové poradce a obdržet štědré bo nusy z jejich prodeje a prodeje jejich poradců
  • Přístup na osobní podnikatelskou a manažerskou web stránku zadarmo
  • Další výjimečné akcie a slevy.

Jak se zaregistrovat?

Pokud jste uvažovali o svojim vlastním podnikaní z domu a rádi by jste se stali členem rychle rostoucího týmu nezávislých poradců kliknete sem anebo mě kontaktuje e-mailem: esencialneoleeje@esencaleneoleje.sk

Kompenzační plán