O produktech doTERRA

CPTG Certified Pure Therapeutic Grade®* (Certifikovaná Čistá teraupetická třída) známka představuje  vlastní dōTERRA interní standardy pro obstarávaní a testování 100% čistých aromatických botanických výtažků testovaných v nezávislých laboratořích. Značka dōTERRA a registrovaná CPTG známka garantuje 100% čisté esenciální výtažky, které dosahují vysoké standardy kvality jednak v čistotě a jednak v složení a přesnosti označovaní produktů.

dōTERRA esenciální oleje teraupetické třídy jsou 100% čisté přírodní aromatické sloučeniny pečlivě získané z roslin. Neobsahují žádné další látky anebo umělé složky, které by zředili jejich účinné kvality. Správná extrakce a kotrola kvality zabezpečuje, že dōTERRA esenciální oleje neobsahují žádné kontaminující látky jako pesticidy a jiné chemické látky. Kromě toho, že jsou 100% čisté a přírodní dōTERRA esenciální oleje čisté teraupetické třídy jsou podrobovány dalším testům, aby se zabezpečila spravná kompozice aktivních přírodních složek nacházejících se v každém oleji. Ačkoliv esenciální olej může být 100% čistý, pokud se nepoužijí ty správné druhy a nebo části rostlin, anebo jestliže rostlina neroste ve správném prostředí anebo není sklizena ve správném čase, nebo není destilovaná za správných podmínek, přírodní chemické složení výtažku neposkytne jasné určené a silné účinky. V některých případech, rostlina sklizená v zlém období může vzniknout výtažek, který obsahuje nebezpečné složky.

dōTERRA esenciální oleje certifikované čisté teraupetické třidy mají garantovanou 100% čistotu jsou 100% přírodní bez obsahu jakékoliv syntetické sloučeniny nebo znečištění. Jsou testované na objemovom spektometry a plynovom chromatografu, aby se zajistila kompozice a aktivita výtažku.

dōTERRA 100% čisté esenciální oleje jsou nejbezpečnější a nejúčinnější esenciální oleje v dnešní době dostupné.

(Vyskoušejte doma: Porovnejte vůni dōTERRA's 100% levandulového esenciálního oleje s jiným levandulovým olejem nebo produktem. Pokud je vůně příliš pronikavá může to znamenat, že může obsahovat syntetické chemické látky. 100% čistý esenciální olej teraupetické třídy my měl mít vyváženou vůni a měl by vonět křišťálově čistě. Nyní, porovnejte váš produkt s dōTERRA dotykem. Čistý esenciální olej by neměl být slizký nebo olejovitý ale spíš by se měl čistě a úplně vsáknout to pokožky.)

Bezpečné použití esenciálních olejů

*CPTG Certified Pure Therapeutic Grade® je registrovaná obchodní známka dōTERRA Holdings, LLC představující vnitřní standard kvality hodnocení postupů a zpracovaných materiálů. CTPG testovací postupy vyžadují použití nezávislých laboratoří pro CPTG standardizaci a testy kvality. CTPG postupy nejsou aplikované na základě žádné vládní nebo oborové regulační organizace a vyjadřuje schválení dōTERRA.