Baliček pro sportovce

10.01.2017 06:35

Balíček pro sportovce je dokonalým pomocníkem při zdravém životním stylu, protože dokáže podpořit zdravé sportování a také bojuje proti opotřebení těla způsobenému cvičením.

Popis

Ať už cvičíme v soutěžních podmínkách, nebo v místní tělocvičně, aktivita je základem našeho zdraví. Každý, kdo už někdy rozedřel sportovní boty vám řekne, že atletická aktivita se může podepsat na vašem těle a že to může trochu bolet. doTERRA balíček pro atlety je navržen specificky pro sportovce, a dokonale podporuje zdravý životní styl od závodního špoprtovania až po sportování ze záměrem posílení zdraví. Tento balíček obsahuje klíčové produkty pro ty, kteří sportují .: 5ml lahvičky doTERRA Breathe, doTERRA On Guard, Lavender, Melaleuca, a Peppermint a 120 ml krému Deep Blue Rub které jsou uloženy v kompaktní zipsovateľnej taštičce. S balíčkem pro atleta bude pro vás cvičení radostí.
koncept

doTERRA má partnerství se sportovními středisky, kde poskytuje elitním sportovcům účinky esenciálních olejů. Tento jistý balíček je nyní k dispozici pro všechny nadšence sportu a atletů. Je zabalen v pohodlné taštičce, připravený na používání kdekoli vás sportovní aktivity zavedou. Tento balíček je zde pro aktivní lidi, které se seznamují s účinky esenciálních olejů a doTERRou.

hlavní účinky

    doTERRA Breathe® Respirační směs (5mL): doTERRA Breathe se používá k minimalizaci sezónních vlivů. Pomáhá na snadnější dýchání a uvolňuje nos i plíce

    doTERRA On Guard Ochranná směs (5mL): esenciální olej doTERRA On Guard pomáhá sportovcům chránit se proti vlivům prostředí, aby neonemocněli a mohli cvičit.
    
Levandule (5mL) má široké využití kvůli svým uklidňujícím a relaxačním vlastnostem. Levanduli můžete difúze v noci, po sportovní aktivitě, nebo aplikovat na zklidnění pokožky. Také pár kapek smíšených v soli do koupele, může udělat z koupele výjimečný relax.
    
Melaleuca (5mL) - čajovníkový esenciální olej je jeden z nejoblíbenějších olejů a je to zároveň jeden olejů s nejširším použitím. Kvůli svým protiplísňovým, antibakteriálním a obnovujícím účinkem na kůži může atletům pomoci při celé škále kožních ale i celkových problémů, které vyžadují tyto vlastnosti
    
Peppermint (5mL) - mátový esenciální olej podporuje příliv energie, když se cítíte na dně s výdrží nebo energií. Máta také okysličuje a působí protizánětlivě.
    
Deep Blue® Rub (120 mL) krém je pro atleta dokonalou pomůckou. Působí proti bolesti. Nanášejte na místo, které bolí, případně pokud jste měli těžší den, naneste si ho na kříže.
    
Kompaktní, zipsovateľná taštička